Nazywam się Adrian Błachut, a aseptyczny to mój pseudonim, którym posługuję się od końcówki 2007 roku. To właśnie wtedy, będąc na III roku studiów, zacząłem robić pierwsze zdjęcia i założyłem konto na legendarnym digarcie!

Minęły lata, a ja skończyłem Zarządzanie na Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku-Białej, oraz Marketing Strategiczny na Uniwersytecie Halmstad w Szwecji i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że zostanę managerem na jakimś ciepłym etacie. Zamiast tego wydałem wszystkie swoje oszczędności zdobyte pracą w szwedzkim magazynie i kupiłem sprzęt fotograficzny. Wszystko po to, żeby z czystym sumieniem móc nazywać się profesjonalnym fotografem!


Od tamtych początków minęło kilka lat, a na moim koncie pojawiło się:

  • kilkadziesiąt sesji zdjęciowych oraz kilkanaście realizacji wideo,
  • kilkadziesiąt publikacji w polskich i zagranicznych serwisach fotograficznych,
  • kilkanaście publikacji w prasie. Zdjęcia i artykuły pojawiły się m. in w Wysokich Obcasach, Wprost, Charakterach, Digital Camera Polska, czy Computer Arts.
  • książki z moimi zdjęciami największych polskich youtuberów, które rozeszły się łącznie w kilkusettysięcznych nakładach.

Od stycznia 2014 roku jestem głównym fotografem polskiej marki odzieżowej Mr. GUGU & Miss Go. Największego producenta odzieży z printami w kraju, jednego z największych na świecie. Stale współpracuję m. in z Wydawnictwem ZNAK oraz kilkoma agencjami reklamowymi.

Nadużywam kawy i robię tylko RAWy!

Kiedy w 2008 roku wyjeżdżałem na studia do Szwecji, w ogóle nie piłem kawy. To właśnie erazmusi naczyli mnie popijać czarny trunek i to od razu w nadmiernych ilościach. Pokochałem kawę tak jak pokochałem RAWy i tak już zostało.

Bloger

Tego bloga prowadzę od 2010 roku. Oryginalnie był to blogspot, a w styczniu 2015 zdecydowałem się przenieść na własną platformę oraz nową domenę. W momencie migracji blogspot notował ponad 800K łącznych odsłon, a najczęściej czytane wpisy miały ich po ok. 8-15K. Najczęściej udostępniany wpis przed migracją miał ponad  1100 lajków. W 2015 zaczynam zbierać statystyki od nowa. Z Twoją pomocą jeszcze wyższe!

 

 Mieszkam w Warszawie, pracuję w całej Polsce

ADRIANBLACHUT.COM

 


Napisz do mnie